Tanie nowe domy i mieszkania Wrocław, Kobierzyce
Oferta O osiedlu Lokalizacja Galeria O nas Kontakt

ZADZWOŃ: +48 664 022 699

Lokalizacja

Osiedle Słoneczne domów szeregowych i bliźniaków budowane jest w miejscowości Domasław. Domasław to niewielka, spokojna miejscowość zlokalizowana na południe od Wrocławia. Lokalizacja w pobliżu głównych dróg dojazdowych (obwodnica autostradowa, droga S8) do miasta powoduje iż dojazd do Centrum, a także w inne rejony Wrocławia jest szybki i wygodny.

Jednocześnie domy powstają w cichej i malowniczej okolicy.

Osiedle Słoneczne położone jest w prestiżowej południowej części Wrocławia w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia: szkoły, bezpłatne przedszkola, przestrzeń idealna dla rodziny z małymi dziećmi, poczta, boiska sportowe, park, sklepy. Właśnie tutaj na kameralnej lecz przestronnej działce z dala od miejskiego zgiełku powstało nasze osiedle słoneczne.

Przykładowe odległości:
- 9 km do centrum Wrocławia
- 3 km do Bielan Wrocławskich
- 2 km do wjazdu na obwodnicę autostradową Wrocławia S8
- 500 m do głównej drogi


Strona główna       Oferta       O osiedlu       Lokalizacja       Galeria       O nas       Kontakt                                                      Osiedle Słoneczne - Wrocław, Kobierzyce - MIKOS-INVEST Sebastian Kostek
Współpraca: ogrody-alicji.pl | fashionrattan.pl